O mnie

Dzień dobry!
Nazywam się Kasia Rajczakowska, a moja pasja to... sprawianie radości. Uśmiechy i miłe słowa, które wywołują moje papierowe projekty przekonują mnie, że to, co robię ma sens i podoba się nie tylko mnie, ale przede wszystkim osobom obdarowywanym upominkami mojego autorstwa.
Uwielbiam cardmaking, a od pewnego czasu w moim sercu szczególne miejsce mości sobie również scrapbooking. Nieprzypadkowo mnie - osobie o sentymentalnym i wrażliwym usposobieniu - do gustu przypadł ten rodzaj rękodzieła dzięki, któremu w wyjątkowy sposób można podkreślić doniosłość i wyjątkowość najważniejszych wydarzeń z życia. Dzięki nim zachowujemy je na długie lata i w każdej chwili możemy do nich wrócić. 
Prywatnie jestem żoną i mamą, która ze swoimi mężczyznami zamieszkuje w niedużym miasteczku pod Wrocławiem. Siechnice to takie miejsce na ziemi, które przyciągnęło nas nie tylko swoją wielkością (oboje z mężem lubimy kameralne miejsca), ale również tempem rozwoju, które sprawia, że mamy tutaj wszystko to, co potrzebne jest do wygodnego i przyjemnego życia.